نقش بوت استرپ در پروسه طراحی سایت

نقش بوت استرپ در پروسه طراحی سایت ، یکی از مهم ترین مسائل مورد بحث در فضای طراحی سایت می باشد که در این مقاله قصد داریم به نقد و بررسی آن بپردازیم . وجود بوت استرپ در طراحی وبسایت موجب افزایش میزان کاربرد وب سایت خواهد شد

(بیشتر…)

تاریخ ارسال : ۹۷/۱۰/۰۲

دسته بندی : آموزشگاه, طراحی وب

۱۰ انتی ویروس برتر رایگان

در طی سالیان دراز، مایکروسافت توانسته است امنیت سیستم‌عامل ویندوز را ارتقاء داده و بهبود ببخشد؛ اما همچنان باید گفت ویندوز دیفندر که به صورت پیش‌فرض در ویندز۱۰ وجود دارد، آخرین آنتی‌ویروسی است که باید برای حفاظت از سیستم خود روی آن حساب کنید. ویندوز دیفندر علاوه بر این‌که نسبت به برنامه‌های دیگر ضعیف‌تر عمل می‌کند، به دلیل استفاده‌ی گسترده‌، نقاط ضعف آن کاملا توسط هکرها شناسایی شده است.

(بیشتر…)
فریم ورک چیست؟

فریم ورک( Framework ) یا «چارچوب» واژه‌ای است که با کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. مشهورترین کاربرد این کلمه در «دات نت فریم‌ورک» است. در ادامه به معانی گوناگون این کلمه و برخی مفاهیم مرتبط با آن خواهیم پرداخت.

(بیشتر…)

تاریخ ارسال : ۹۷/۰۹/۲۸

دسته بندی : آموزشگاه, طراحی وب

همه چیز درباره بد افزار


به دلیل طبیعت تغییر پذیر، رو به رشد و گسترده این مقوله، در این مجال نمی توان به توضیح همه جزئیات بدافزارها و همه انواع ممکن آنها پرداخت، ولی به هرحال سعی شده است مهمترین عناصر تشکیل دهنده بدافزارها، برای درک و فهم بهتر طبیعت آنها توضیح داده شود. همچنین در این مقاله ها به بررسی چیزهای دیگری که بدافزار نیستند، مانند ابزارهای جاسوسی، هرزنامه ها و ابزارهای تبلیغاتی نیز خواهیم پرداخت.

(بیشتر…)

تاریخ ارسال : ۹۷/۰۹/۲۷

دسته بندی : آموزشگاه, اسکریپت و نرم افزار, طراحی وب

کلاهبرداری فیشینگ

 فیشینگ راهی است که تبهکاران، اطلاعاتی نظیر کلمه کاربری، رمز عبور، شماره ۱۶ رقمی عابر بانک، رمز دوم و CVV2 را از طریق ابزارهای الکترونیکی ارتباطات به سرقت می برند. شبکه های اجتماعی، سایت های حراجی و درگاه های پرداخت آنلاین نمونه ای از ابزار های الکترونیکی ارتباطات می باشند.

(بیشتر…)

تاریخ ارسال : ۹۷/۰۹/۲۷

دسته بندی : آموزشگاه, اسکریپت و نرم افزار, طراحی وب

آشنایی با css3 :

در پستی HTML5 را معرفی کردیم و با آن آشنا شدید حال مکمل HTML برای طراحی وب یعنی CSS را می خواهیم معرفی کنیم .
CSS مخفف کلمه Cascading Style Sheet می باشد که معنای فارسی آن برگه سبک آبشاری هست.

(بیشتر…)

تاریخ ارسال : ۹۷/۰۹/۲۶

دسته بندی : آموزشگاه, اسکریپت و نرم افزار, طراحی وب

زبان kotlin یا java ؟

از وقتی که شرکت سازنده ی اندرویدی یعنی گوگل در مراسم google IO در سال ۲۰۱۷ میلادی زبان برنامه نویسی kotlin را بعنوان یک زبان رسمی برای توسعه ی اپ های اندرویدی معرفی کرد ، برنامه نویسانی که میخواهند توسعه ی اپ های اندرویدی را یاد بگیرند سر دو راهی می مانند و بزرگترین سوال این است که kotlin بهتر است یا java ؟

(بیشتر…)
Html5 چیست و چه فرقی با html دارد؟

HTML چیست ؟

واژه HTML کوتاه شده عبارت Hyper Text Markup Language است و به معنای زبان نشانه گذاری فوق متن می‌باشد. Html زبان استاندارد طراحی سایت است که برای ساختن و ارائه محتوا به شبکه جهانی وب کاربرد دارد.

(بیشتر…)

تاریخ ارسال : ۹۷/۰۹/۲۵

دسته بندی : آموزشگاه, اخبار وب و تکنولوژی, طراحی وب

کرک(Crack)

کار کرک چیست؟

کرک ها به دسته های مختلفی تنظیم شده اند که هر کدام کار خواصی را انجام میدهد ولی تنها کار مشترکی که انجام میدهند از بین بردن محدودیت نرم افزار مورد نظر میباشد و یا استفاده از تمامی..

(بیشتر…)

تاریخ ارسال : ۹۷/۰۹/۲۵

دسته بندی : آموزشگاه

آشنایی با شبکه


شبکه چیست؟ درکار های امروزی نیاز به انتقال اطلاعات
و جابجاییه اطلاعات بسیار احساس میشود و مورد نیاز است این اطلاعات به صورت عمومی و تخصصی بر روی سیستم های کامپیوتری ذخیره سازی میشود.
درتمامی ادارات و شرکت ها این اطلاعات از سیستم های مرکزی که کاره ذخیره و بایگانی اطلاعات را برعهده دارند

(بیشتر…)

تاریخ ارسال : ۹۷/۰۹/۲۴

دسته بندی : آموزشگاه